fbpx

Mısır Diyeti

Mısır Diyeti İle Fazla Kilolarınızdan Kurtulabilirsiniz

Fazla kilolarınızdan birçok zayıflama yöntemleri denediğiniz halde kurtulamadınız mı, o halde sizlere harika bir diyet çalışması hakkında bilgiler sunmak isteriz. Mısır diyeti olarak bilinen bu harika diyet çalışması sayesinde sizi fiziksel ve ruhsal olarak rahatsız eden fazla kilolarınızdan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Diyeti günlük düzenli olarak uyguladığınız takdirde aşırı kilolarınızın yok olduğunu fark edecek ve hayret içerisinde kalacaksınız. Son dönemlerde fazla kilo problemi bulunanların bir numaralı tercihi olan mısır diyeti çalışmasını ayrıca uzman diyetisyenler de tavsiye ediyor.

Mısır diyeti Uygulanışı Şu Şekildedir;

24 Saatlik Program

İlk olarak sabah vakti aç karnına 1 su bardağı su tüketiyorsunuz.
30 dakika sonrasında ise 1 adet orta boy mısır tüketiyorsunuz.
Gelelim Öğle Vaktinde Tüketmeniz Gerekenlere

Bu zaman diliminde ise 1 adet salatalık
1 adet domates
1 adet yeşillik ve biber
1/2 oranında mısır taneciklerini de salatanıza ekleyerek tüketiyorsunuz.
Akşam Vaktinde Tüketmeniz Gerekenler İse

1 adet mısır tüketiyorsunuz.
Yatmadan Önce Tüketmeniz Gerekenler İse

1 tutam tarçın
1 tutam zencefil eklenmiş 1 bardak kefir tüketin.
Mısır Diyeti Çalışmasında Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Diyet çalışmasını 3 gün boyunca düzenli olarak gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu harika diyet çalışmasını uyguladığınız 3 gün boyunca düzenli olarak en az 2 litre su tüketmeniz gerekiyor. Bu kurallara uymanız durumunda diyet çalışmasından harika sonuçlar alabilirsiniz.

Mısır Diyeti Çalışması Kimlere Tavsiye Edilmez?

Diyet çalışması uygulanış süreci 72 saat olması sayesinde hemen herkese tavsiye ediliyor. Ancak ciddi sağlık sorunları bulunanlar, örneğin diyabet, hiper tansiyon ve daha farklı önemli hastalıkları bulunanların diyet çalışmasına başlamadan önce doktordan onay almaları gerekiyor. Ayrıca  mısıra karşı hassasiyeti bulunanların da bu diyet çalışmasından uzak durması tavsiye ediliyor.

Yazıyı Oyla
00

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Required fields are marked *

Bu HTML etiketlerini ve niteliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>